Istler Josef (Praha 1909 - 2000 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno dole uprostřed Istler 62, kombinovaná technika/sololit, 60,5 x 47,5 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 120.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |